784 224 202
kontakt@aloc.pl
Podobno pierwsze wrażenie jest najważniejsze?
Strona internetowa to Twoja wirtualna wizytówka. Od pierwszego wrażenia, jakie zrobi, zależało będzie, czy użytkownik, który właśnie na nią trafił, zakocha się w niej i pozostanie dłuższy czas, lub zamknie okno przeglądarki.
Soczysty projekt graficzny
W ofercie dostępna jest także grafika reklamowa na potrzeby poligrafii oraz internetu. Dzięki atrakcyjnej kreacji graficznej Twoja Firma także odniesie sukces. Zadbaj o wizerunek już dziś.

Zareklamuj swoją stronę internetową

Stań się od dziś widoczny dla wielu użytkowników sieci internet. U nas możliwa jest także współpraca w zakresie reklamy Twojej strony internetowej w sieci poprzez t.zw. "marketing internetowy" w wyszukiwarce Google. To Ty decydujesz jaka będzie Twoja miesięczna stawka za pozycjonowanie strony. Kliencie sam ustalasz odpowiednie słowa kluczowe, a nasz specjalista SEO przygotowuje wycenę. Cena zależy od stopnia skomplikowania fraz, które wybierasz. Wiemy doskonale, że konkurencja nie śpi i podobnie jak każdy dba o swój wizerunek w sieci i promocję. Jak wiadomo oprócz fraz trudnych są także frazy łatwiejsze, na które także jesteśmy w stanie sprzedać dany towar czy usługę, który oferujesz na swojej stronie internetowej lub sklepie internetowym. Pozycjoner analizuje stopień skomplikowania fraz i podaję Państwu wycenę. Zapraszam do współpracy Aloc.pl

Zgodnie z RODO, informujemy o przetwarzaniu danych osobowych na naszej stronie. Zapoznaj się z Polityką prywatności.
Akceptuję